Retainly – Tokenize Edilmiş Ödüllendirme (Ön-Satış Devam Ediyor)

Share This:

 

retainly icon 1

WEBSITE   WHITEPAPER   TWITTER  FACEBOOK  TELEGRAM REDDIT  BITCOINTALK  LINKEDIN  GITHUB

Token Ön-Satış Etkinliği Başlangıcı: 15 Ocak 2018 TSİ 15:00

Token Ön-Satış Etkinliğinin Bitişi: 15 Şubat 2018 TSİ 15:00

ICO Başlangıcı: 26 Mart 2018 TSİ 15:00

ICO Bitişi: 31 Mart 2018 TSİ 15:00

Retainly, çevrimiçi işletmelerin, sundukları ürünleri eklenti bir SaaS yazılımı ile oyunlaştırmalarına yardımcı olan bir sadakat platformudur. Bütünleşik Pazarlama Otomasyonu platformu, tüm pazarlama ve satış süreçlerini üstlenir ve tüm ödüller RETN kripto paraları ile kolaylıkla dağıtılır.

Her ay 300’den fazla yeni çevrimiçi işletme Retainly ile kayıt olur ve pazarlama programlarını otomatikleştirir. Dünyada ilk kez, Retainly, müşterilerini kripto para birimi ile ödüllendirecek bir sadakat pazarlama platformu başlatıyor. En hızlı büyüyen otomasyon platformu olan ve 1200’ü aşkın işletme tarafından halihazırda kullanılan Retainly, hem tüccarların hem de tüketicilerin sorunlarına çözüm getirir.

Retainly’nin Collie platformu, tüm internet ve geleneksel işletmelere kolay bir tak ve çalıştır sadakat sistemi sağlayan, merkezi olmayan bir müşteri sadakati platformudur. Tüm internet işletmeleri aynı olmadığından, Collie, esneklik hususu göz önünde bulundurarak geliştirildi. Müşterilere sunmak için kendi özel etkinliklerini oluşturabilme ve her bir özel etkinlik için bir ödül ayarlayabilme fırsatı da sunulmakta. Collie, bu aktiviteleri her bir müşteriye göre otomatik olarak izler ve ödül puanları tahsis eder. Bu ödül tokenları, daha sonra, nakit olarak değiştirilebilen veya ETH ve BTC bazında işlem gören RETN Token kripto parası ile ilişkilendirilir. Tüm süreç takibi ve kripto para birimi backendi, Retainly tarafından yönetilir.

Retainly’nin tescilli makine öğrenme teknolojisi, tahmini analiz için bir algoritma oluşturmuştur. Bu AI algoritması, müşterinin davranışını ve şirketle olan etkileşimini temel alarak otomatik olarak dinamik bir puan atar. Bu müşteri bağlılık puanı, müşterileri ödüllendirmek için Collie platformu tarafından da kullanılabilir. Bilindiği üzere işletmelerin en büyük meydan okuması gereken konuların başında kullanıcı oranlarının erimesi, cross-selling, up selling ve mevcut müşterilere yapılan satışların arttırılması gelmektedir. Pazar müşteri davranışını analiz eden araçlar, kohortlar, pivot çizelgeleri ve istatistiksel analitikler sunarken, Collie platformu, müşterilerine, sadık olma konusunda ve gerçek değer yaratma konusunda sundukları ile çıtayı yükseltmeye devam ediyor.

Şirket Hakkındaki Diğer Detaylar

Retainly, Pazarlama Otomasyonu aracını Mart 2017’de çok popüler ProductHunt platformunda başlattı ve hemen pazarlama liderlerinden olumlu bir yanıt aldı. Yıl boyunca, Retainly Technologies, Notif (Growth Hacking Widget), Chatterbox ve daha fazlası gibi yeni innovatif modülleri çıkartmaya bırakmaya devam etti. Şu an itibariyle 1,400’den fazla aktif müşterisi bulunmaktadır.

Ekim 2017 sonunda, Retainly, seçilen birkaç beta müşterisi için referans ve affiliate marketing platformu olan Virus’u yayınladı. Retainly kendilerinin bir Whitelist kampanyasında, platformlarının kanlı canlı testi olarak kendilerini kullandılar ve sonuçlar olağanüstüydü. Virus referans linkleri, % 2.000 oranında daha fazla trafik üretti ve 30.000 kişiyi whitelist e başarıyla çevirdi. Bu sadece bir pazarlama iddiası değil, SimilarWeb kullanılarak Retainly’nin web sitesi trafiğinden açıkça görülebilir.

Virus, dünyanın ilk referansa dayalı pazarlama yazılımı değildir, ancak kripto para birimleri ile tavsiyeleri ödüllendirme olanağı sayesinde, kesinlikle blokzincirinin gücünü kullanan ilk platform haline gelmiştir. İşletmelerin, tavsiye planları hakkında daha iyi bir güven oluşturmalarına yardımcı olmak için Virus, her katılımcıya skorlarının manipülasyona uğramamasını sağlamak için canlı bir tavsiye izleme bağlantısı da sağlıyor. Projenin amacı, tüm tüketicilerin hayatlarını basitleştirmek ve bunu onlar için tek bir sadakat hesabı oluşturarak sağlamaktır. Nihai olarak bu plan şuanda emekleme aşamalarında olan bir endüstri için bir ilerleme yolu olacak.

Pundi X ve Retainly Ortalıkığı

Yakın zamanda Pundi X ve Retainly, her iki şirketin de iş ve teknoloji bakımından birbirlerini tamamlamasına imkân tanıyan bir ortaklık yaptı. Pundi X, POS cihazlarında işlem yapan tüketicilere bu ortaklık ile sadakat bonusu sunabilecek. Her işlemde verilen bonuslara ek olarak, tüketiciler, ürün ve hizmetlerin ödemeleri için cüzdanlarında depolanmış olan RETN’leri kullanabilecek. PundiX POS cihazlarını kullanan tüccarlar, işlem sayısını önemli ölçüde artırabilecek ve POS cihazlarına yapmış oldukları ROI (yatırım getirisi) süresini önemli ölçüde azaltacaktır.

Pundi X POS cihazları, tüm dünyada bulunan Retainly müşterilerine yerleştirilecek. Buna karşılık, RETN tokeni, Pundi X Platform’da listelenecek ve Retainly müşterileri ve tüm Pundi X satıcılarına satın alma ve satma imkanı sağlanacaktır.

Özetle Retainly

 • Zaten büyük bir başarı kazanmış bir pazarlama otomasyon şirketidir. Şirketin ana hizmetleri, müşteri oluşturma (lead generation) ve e-posta gönderme gibi görevlerin otomasyonu. Retainly, sunmuş olduğu servislerden ücret almaktadır. Şirket, e-posta gönderme gibi birçok pazarlama tekniğinin otomasyonunu sunuyor ve şirketler, hizmetler için ödeme yapıyor. Collie platformu (RETN tokenlerinin kullanılacağı) başlatıldığında, Retainly kendi müşterilerine RETN tokenleri ile ödeme yapmaya başlayacak.
 • Şirket, piyasaya sürülmesinden ve yeni servislere yatırım yapmaya başlamasından bu yana bir hayli büyüdü. Şimdi RETN tokenları ve Collie platformunun oluşturulması ile değerinin daha da artması bekleniyor.
 • Retainly müşterilerini sadakatleri için ödüllendirirken, RETN tokenları kullanıldığında, şirket ayrıca her işlemin için düşük işlem ücreti vasıtasıyla fayda sağlayacaktır. Bu, Retainly’yi yatırım yapılabilecek ve tokenları alınabilecek ilginç bir şirket yapıyor.
 •  Şu anda, Retainly, şirketlere yardımcı olmak adına ek bir hizmet sunmak için RETN tokenlarını oluşturuyor ve oluşturulan tokenlar da müşterileri, sadakatlerini ödüllendirmek için kullanılacak. Retainly’nin sistemlerini kullanan şirketler, bu yeni kripto para birimini yeni kullanıcılarına vermek ve onları teşvik etmek için kullanabilirler. Bunların yanında, Collie platformu 2018 yılının ilk çeyreğinde kullanılabilir olacak.

Takım

Palash Bagchi (Founder and CEO)

Rajesh Pandurangan (Tech Enthusiast and Growth Hacker)

Soujanya Kurelly (Marketing Manager)

Anand Pal (UI / UX Designer)

Avinash Animalla (Software Developer)

Ravindra Nani (SEO Executive)

Danışmanlar

Manan Mehta (ICO Advisory, ICO Investing + Book-Building)

Bryan Feinberg (ICO Advisory, ICO Investing + Investment Banking)

Alex Yastremski (ICO Legal Advisory, General Counsel)

Vishal Tulsian (ICO Predictive Analytics, Data Science)

Medyada Retainly

reatinly media 2

Yol Haritası

retainly roadmap

RETN Token Dağıtım Detayları

En fazla 1.000.000.000 RETN tokeni oluşturularak; 150.000.000 tokenin rezerv olarak tutulması, 50.000.000 bounty programlarına tahsis edilip 450,000,000’ı Pre ICO sırasında satılacak. Crowdsale’de maksimum 150,000,000 RETN satılup kalan tüm tokenlar yakılacaktır. 200,000,000 token ise özel satış için ayrılmış vaziyette.

Halka açık Crowdsale’in 26 Mart 2018 TSİ 15:00’dan 31 Mart 2018 TSİ 15:00’a kadar yalnızca 1 hafta sürmesi planlanıyor fakat tüm RETN tokenları planlanan crowdsale satış etkinliğinin bitişinden önce satılırsa, crowdsale kapanacaktır.

retainlk token distribution
Ön Satış %45 Crowdsale %15 Özel Satış %20 Bounty %5 Rezerv %15

Bounty Kampanyası

$12,500,000 değerinde 50,000,000 RETN (Total hacmin %5’i) Bounty Pazarlama bütçesi için ayrılmış vaziyette.

 • Sosyal Medya %10
 • İçerik Hazırlanması %15
 • Referans %8
 • Akıllı Kontrat İncelemesi %0.50
 • ICO için Whiteliste Kayıt %1
 • Çeviri %0.50
 • Platformun Erken Aşama Kullanıcısı Olmak %50
 • Partnerlik Programı %15

Bitcointalk Profilimiz: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1021424

Eth Cüzdan Adresimiz: 0x26078811656d6b8c0a0037ae5151caf6bca16425

Siz de bu dünya ile ilgili en güncel bilgileri edinmek için Twitter adresimizden bizi takipte kalın ve kanalımıza abone olun.

Sevgiler.

BlockchainTR ekibinden “ED”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir