Indahash ICO – Etkileyen İnsan Endüstrisini Tokenize Ediyor

Share This:

Indahash ICO Pre-Sale Project

WEBSITE   WHITPAPER   TWITTER   FACEBOOK  INSTAGRAM  MEDIUM   TELEGRAM   BITCOINTALK

INDAHASH: Çalışan Uygulama, 130 Takım Üyesi, 7 Ofis, 300 000 Üye

  • Token Ön Satış Etkinliği başlangıcı 8 Kasım 2017 TSİ 18:00
    Token Ön Satış Etkinliği bitişi 15 Kasım 2017 TSİ 18.00
    ICO Süreç başlangıcı 29 Kasım 2017 TSİ 18.00
  • ICO Süreç bitişi 20 Aralık 2017 TSİ 18.00

Referans Linkimiz

Siz de televizyon reklamlarından veya internet sitelerinden çok bir arkadaşınızın veya tanıdığınızın sözüne mi güvenmektesiniz? Herhangi bir ürün alırken sizi en çok etkileyen faktörler nedir?

Bu soruların cevaplarını düşünürken özellikle son yıllarda trend haline gelmiş influencer (etkileyici insan) sözcüğünü duymuş muydunuz? Influencer’lar ile büyük markaların özellikle sosyal medya üzerinden viral pazarlama ve etki yaratma yöntemi ile çalışıldığını ve sizlere aslında Instagram, snapchat vb. gibi sosyal medya platformlarında reklam yapıldığını düşünüyor olabilirsiniz. İşte Indahash çalışan bir uygulaması ile şu anda 7 ülkede ofisi ve 300.000 üzerinden etki sahibi kişi ile bu sektörün devlerinden ve şu anki düşünceleri ise etki sağlayanlar, markalar ve sizler arasındaki bu ekosistemi tokenize etmek.

Hadi bu hedefe yönelik yol haritalarını, projelerini ve ekibi inceleyelim, bu sektörün büyüklüğüne göz atalım. Tabi ki çok daha detaylı açıklamaları indahash projesinin websitesinde ve projelerini açıkladıkları whitepaper’da bulabilirsiniz. Biz burada proje hakkında size ön bilgi vermeye çalışacağız ve araştırmanızı öneririz.

Indahash dünyanın birçok ülkesinde çok sayıda ödül almış bir uygulama olmakla birlikte, toplam 130 çalışanı ve 300000’den fazla üyesi ile birlikte sektörün önemli oyuncularındandır. Özellikle Ağustos 2017’de Dentsu firması ile birleşmesi ve Japonya’da piyasaya girmesi sonrasında yeni alanlara yönelmeyi seçmiş ve kripto para dünyasına girmiştir. Indahash projesi 2016 – 2017 büyüme oranları karşılaştırıldığında %295 büyüme gerçekleştirmiş bir proje olarak rüştünü ispat etmiştir. Etkileyici insan sayısındaki büyüme ise %352 oranındadır.

Uygulamanın Influencerların kayıt olması ve kendilerine gelen kampanya önerilerine kayıt olup, bir teklif ile fotoğraf veya medyalarını yüklemesi ile gerçekleşmektedir. Burada özellikle kişilerin yüklediği medyalar onaydan sonra milyonlarca takipçi ile buluşmaktadır. Uygulama ile takipçi sayısı (COST per Mille), etkileşim sayısı (Cost by Engagement (CPE)), izlenme sayısı (Cost Per View) ve içerik sayısı modellerinden herhangi birinde ödeme alınabilmektedir. Uygulamanın ajanslar ile ciddi işbirlikleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra uygulamanın Amerika pazarında ciddi bir medya desteği de bulunmaktadır. Araştırmalara göre her 1$’lık bu Pazarlama modeline yapılan harcamalarda 7.85$’lık bir geri dönüş söz konusudur.

Indahash model olacak Indacoin adındaki token ile markalar, kullanıcılar ve influencerlar arasında bir köprü kurmayı hedeflemiş, oyun yöntemleri ile toplamda şu anda 1100 civarında Hizmet verdiği markayı kripto para teknolojisine çekmeyi hedeflemektedir.

Indahash Marka Anlaşmaları

Indahash Partners

Indahash Ajans Anlaşmaları

Indahash Partners Agency

Indahash Medya Desteği

Indahash media partners

 

Indahash ICO

Biraz da ICO (Initial Coin Offering) hakkında bilgi vermek gerekirse, uygulama 3 haftalık bir ICO çalışması planlamaktadır. Toplam 400 milyon coini satmayı düşünen yapı sadece Ethereum toplayarak bu çalışmayı planlamaktadır. Uygulama bonus yapısı ile erken yatırım kararı alanlar için önemli fırsatlar sunmaktadır.

Toplam Indahash Token arzı: 400 000 000 IDH
Ön Satışa Sunulacak IDH : 320 000 000 IDH
Pre-ICO IDH Fiyatı : 1 ETH = 4 480 IDH (%40 Bonus)
ICO süreci 1. Hafta Fiyatı : 1 ETH = 3 840 IDH (%20 Bonus)
ICO süreci 2. Hafta Fiyatı : 1 ETH = 3 520 IDH (%20 Bonus)
ICO süreci 3. Hafta Fiyatı : 1 ETH = 3 200 IDH (%0 Bonus)
ICO Periyodu : 29 Kasım – 20 Aralık 2017
Soft Cap : 40 000 000 IDH
Hard Cap : 320 000 000 IDH

Indahash ICO

Indahash, ön satış anında 4400’ün üzerinden yatırımcıya ulaşmış ve ön satış için satılması planlanan tüm tokenları satmıştır.

130 çalışanından 15 tanesinin projede aktif olarak yer aldığı Indahash takımı tek tek incelendiğinde Teknoloji ve reklam alanlarında çok güçlü CV’lere sahip kişilerden oluşmaktadır. Bu projenin gücünü artırmakta ve beklentiyi büyütmektedir. Bununla beraber son dönemde yayımlanan ICO raporlarında ICO Bench, CrushCrypto, ICO Rating ve CryptoCoins uygulamalarında iyi notlar almıştır.

Indahash ICO Rates

Son bölümü de yatırım kararı açan kişiler için düşündük. Özellikle Ethereum gönderirken:

  • Sadece kendinize ait olan bir Ethereum cüzdanından (Parity, Metamask, MyEtherWallet, Mist ve Ledger) ile para gönderimi yapmanızı
  • Gas seviyesini 250.000 olarak ayarlamanızı
  • Ethereum’ları Poloniex ve Bittrex gibi borsalardan kesinlikle göndermemenizi
  • Ön Satış öncesinde herhangi bir Ethereum gönderimi yapmamanızı

Hatırlatmak isteriz. Referans linkimiz ile siteye ulaşarak bize destek sağlayabilirsiniz.

Road Map

Indahash hali hazırda çalışan bir proje ve marka olmakla birlikte projenin blok zinciri teknolojisi ile geliştireceği ortam adına yol haritasını aşağıda görebilirsiniz. Detaylı bilgi için proje Whitepaper’ını kullanabilirsiniz.

Indahash Road Map

Takım

Indahash dünyanın birçok ülkesinde çok sayıda ödül almış bir uygulama olmakla birlikte, toplam 130 çalışanı ve 300000’den fazla üyesi ile birlikte sektörün önemli oyuncularındandır.

Indahash Team Takım

 

Bitcointalk Profilimiz: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1021424

Eth Cüzdan Adresimiz: 0x26078811656d6b8c0a0037ae5151caf6bca16425

Siz de bu dünya ile ilgili en güncel bilgileri edinmek için Twitter adresimizden bizi takipte kalın ve kanalımıza abone olun.

Sevgiler.

BlockchainTR ekibinden “UKD”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir