COSS: Crypto One Stop Solution

Share This:

WEBSITE   WHITPAPER   SLACK  TWITTER   FACEBOOK   BITCOINTALK

Sonsuz olasılıklara sahip yaşayan bir proje: COSS (Crypto One Stop Solution). Mevcut tüm kripto ve blok zincirle ilgili hizmetleri ve ürünleri kullanıcı dostu, sezgisel ve kullanımı kolay bir ortama adapte ederek kitlelere yeni bir kripto para birimi getiriyor.

Token Satış Etkinliği açılışı: 08 Ağustos 2017 TSİ 03:08
Token Satış Etkinliği kapanışı: 06 Eylül 2017 TSİ 03:08

COSS, şifrelemeye dayalı bir dijital ekonomik sistemin tüm özelliklerini kapsayan bir platform olarak karşımıza çıktı. 1 Nisan 2017’de Kripto para ticaretinde çeşitli şifreli para birimlerinde, çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalar için Ödeme Kapısı / POS’u ve tamamen operasyonel kripto para değişimi yapılmasını sağlayan beta sürümünü piyasaya çıkardı. COSS bu iki önemli özelliği ile 3. Taraf sağlayıcıların dikkatlerini çekmeyi başardı. Pazaryeri sayfasını incelediğinizde Türkiye’den de bir çok firmanın COSS Beta sürümüne katıldığını ve Kripto Para ile alışverişe imkan sağladığını görebilirsiniz. (https://marketplace.coss.io/)

COSS pazarında listelenen müşteri ve satıcıların sayısı sürekli olarak artıyor ve şu an için 150 Tüccar ve 1000’in üzerinde kullanıcısı bulunmaktadır. COSS, Singapur’dan (yönetim kurulu) New York’a (şubeler) ve Bükreş, Romanya’dan (Geliştirme Ekibi) dünya genelinde birçok yere yayılmış uluslararası bir ekibe sahip.

Cüzdan; COSS ile tüm şifreleme fonlarınızı tek bir yerde güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.
Exchange; Çoklu kripto (BTC/ETH/VRS) ve fiat (USD/EUR/SGD) para birimlerinin hızlı, güvenli ve basit bir şekilde değiştirebilirsiniz.
Market; Tüm ticaretinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz. COSS ile ödemelerinizi kripto para olarak alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Temel COSS Uygulamaları

COSS sisteminin tamamı, COSS hesap sahipleri tarafından kullanılabilen ve çok sayıda birbirine bağlı uygulamadan oluşur. İki ana kullanıcı grubu bulunmaktadır; normal kullanıcılar ve yöneticiler.

Core Application; Hesap yönetim uygulamasıdır. Kayıt-Giriş süreçleri, Güvenlik Prosedürleri ve Parola Yönetimi için kullanılmaktadır. Cüzdanınızı görebilir, işlem geçmişinizi kontrol edebilir, diğer platformlar ile ilgili işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

Payment gateway / POS; Ticaret uygulamasıdır. Çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalara kripto para birimleri ile entegre ödeme kapısı sağlamaktadır.

Exchange; COSS kullanıcılarının ticaret yapmalarına ve COSS bakiyelerine yatırılan fonları diğer kripto para birimleri ile değiştirmelerine izin verir.

COSS Token

COSS,% 100 kendi kendini finanse eden bir projedir ve piyasaya sürülmeden önce ve dış yatırım almadan geliştirilmiştir. Geliştirilmesinin bundan sonraki yeni ve geniş eğrisinde, COSS vizyonunu paylaşan ve projenin potansiyeline inananlara yatırım fırsatları sağlayacak platforma özgü bir token değişim süreci başlatılacaktır.

COSS Token, Ethereum zincirinde ERC20 tabanlı olarak geliştirilmiştir ve gelir üreten bir kripto para birimidir. Elinde bulunduranların kripto para işlemleri için COSS sistemi tarafından tahsil edilen işlem ücretlerinden gelir elde etmelerini sağlar. Şu anda gelir paylaşımı, Bitcoin, Ether ve COSS tarafından desteklenen diğer kripto para birimlerinde Ödeme Ağ Geçidi / POS ve / veya Kripto Değeri aracılığıyla gönderildiğinde işlem ücretlerinden elde edilmektedir. COSS gelir üreten yöntemleri artırmak için çalışmalarına devam ediyor.

Token Değişim Süreci (ICO) Detayları

COSS Token Satış Platformuna buradan ulaşabilirsiniz: https://coss.io/ico

  • Bonus olmadan COSS token fiyatı: 600 COSS Token = 1 ETH
  • Topluluk satışı sırasında işlenecek token miktarı: 130,000,000 COSS
  • Maksimum COSS toplam arzı: 200,000,000 COSS

ICO Geliri Dağılımı

  • 50% – BT Geliştirme, Kullanıcı Deneyimi, Yol Haritası Tamamlama
  • 25% – Birleşme ve Devralmalar
  • 10% – Pazarlama Süreci
  • 10% – Operasyonel Süreç
  • 5% – Hissedarlar, Yönetim Kurulu, Danışma Kurulu

ICO’dan sonra satılmayan tüm tokenlar, Akıllı kontrat ile denetlenen COSS Yardım Vakfı’na bağışlanacak. COSS şu anda ülkedeki en büyük Medya Kuruluşlarından biri tarafından yönetilen ve Malezyalı bir girişimci tarafından desteklenen “Mereu Aproape” isimli Romanya’daki en büyük Yardım Vakfı ile ortak çalışıyor ve çocuklara kanser konusunda yardım etmek için para topluyor. “Mereu Aproape” Vakfı ve David, platformda desteklenen kripto para birimlerinde bağış toplama amacıyla hesaplarını COSS Platformuna kaydettiler.

Yol Haritası

 Takım

 Danışma Kurulu

ICO Katılım Rehberi

Bounty Kampanyası

Dent Token Bounty Kampanyası detaylarına buradan ulaşabilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2050831

 

Bitcointalk Profilimiz: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1021424

Siz de bu dünya ile ilgili en güncel bilgileri edinmek için Twitter adresimizden bizi takipte kalın ve kanalımıza abone olun.

Sevgiler.

BlockchainTR ekibinden “CK”.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir