Blocklancer – Freelance İşler için Merkezi Olmayan Platform

Share This:

WEBSITE   WHITPAPER(TR)  WHITEPAPER(EN)  TWITTER   FACEBOOK   BITCOINTALK 

İŞ BUL, İŞİNİ YAPTIR, KOMİSYONU DÜŞÜK OLSUN, PLATFORMA GÜVEN

Token Satış Etkinliği açılışı: 6 Agustos 2017 TSİ 03:00
Token Satış Etkinliği kapanışı: 6 Eylul 2017 TSİ 03:00

Blocklancer, Ethereum platformunda Diştributed Autonomous Job Market (DAJ) olarak adlandırılan, iş bulma ve projelerin yaptırılması için oluşturulmuş, tamamen kendi kendini düzelmeyen (self regulatory) bir platformdur. Hem müşteriler hem de serbest çalışanlar için freelance’in çalışma biçimini değiştirecek ve freelancing’ın güvenilirliğini yeni boyutlara taşıyacak bir uygulamadır.

Platformun en başlıca özelliği blok zincirinin ne olduğunu bile bilmeyen kişilerin iş imkânları arayabilmeleri ve iş bulabilmeleri.

Diğer taraftan işinizin yapılması mı gerekiyor? O zaman bir iş yaratın ve freelancerlarin bu işe teklif vermesini bekleyin. Onlarla direkt olarak iletişim kurun.

Token Freelancer platformlarının ana sorunlarını çözecektir. Sadece %100 memnun kaldığınız ve ya belirli adımların tamamlandığından tatmin olduğunuz işler için ödeme yapacaksınız. Bir anlaşmazlık halinde token sahipleri anlaşmazlığı sonuca bağlayacak. Bundan sonra işlerinizde yaşanan anlaşmazlıkların sonucuna taraflı olan otoriteler değil, token sahibi olan dünyanın farklı yerlerindeki birçok insan karar verecek. Adil bir değerlendirme olduğuna emin olacaksınız.

Çalışma prensibimiz işlerin sadece %3`lük kısmına Komisyon alınması olacak. Freelancing hem kullanışlı hem de güvenli bir para kazanma sekli olacak.

Blok Zincirindeki veriler dağıtılmış platform niteliğinde olduğundan dolayı değiştirilemez. Bundan sonra verilen tekliflerde ve ya istenen tekliflerde kimse sansür uygulayamayacak. En iyi fiyata, en iyi hizmeti almış olacaksınız. Yorumlar silinemeyecek.

Token sahiplerinin avantaji ne olacak? Herkes sahibi olduğu tokenlar göre kazanılan komisyona sahip olacak.

Takım

  • Michael Kaişer (Kurucu ve CEO/CTO) Hem pazarlama okumuş hem de bilgisayar mühendisliği okumuş biri olaraktan Michael bu iki özelliğini iyi bir şekilde birleştiriyor. Bilgisayarcı olarak Blockchain üzerinden nasıl bir iş kurulabileceğini teknik olarak biliyor ve pazarlamacı olarak onu pazarlayabiliyor. Teknolojiyi derinlemesine anlayabilmesi ona yeni teknolojilerin ekonomik boyutunu daha iyi anlama sansı tanıyor. Michael’ın Temel görüsü uygulamanın altındaki teknoloji ne kadar karmaşık olsa da bunu kullanıcı anlamaması ve uygulamanın herkesin kullanabileceği kadar basit olması üzerine kurulu.
  • Sabrina Kaişer, (Kurucu ve COO) Sabrina yönetimsel özelliklere sahip yaratıcı bir beyin. Gençliğinin büyük kısmini kalemini kuvvetlendirmek ve özelliklerini geliştirmek üzerine harcadı. Bu özellikleri onun bir web sitesinin, ya zilimin ve ya platformun nasıl gözükmesi gerektiğini çok iyi bilmesini sağlıyor. Kullanıcı deneyimi konusunda tam bir uzman ve geliştirmelerde ekibimizle yakın temasta çalışıyor.
  • Kevin Kaişer, (Kurucu ve CTO) Kevin`in bilgisayar ve yazılım ile ilgili geniş bir bilgisi olduğu gibi bunlar üzerine çeliştiği projelerden gelen büyük bir deneyimi de var. Freelancer olmanın zorluklarını yasamış olmasından kaynaklı freelancerlarin ve müşterilerin nasıl bir araya getirilmesi gerektiğini çok iyi biliyor. Kripto para birimleri, Blockchain ve C++ üzerine tam bir uzman.

Token Ön Satış Detayları

Blocklancer Satış Platformuna ve ICO’ya nasıl katılacağınıza dair bilgilere buradan ulaşabilirsiniz: https://www.blocklancer.net/

İlk saat power hour olarak belirlenmiş olup %50 bonus token elde edilecektir.

İlk 1 saat 1 ETH = 15000 LNC olup bu rakam sonraki günlerde 10000 LNC`ye düşecektir.

Satılan her 10 milyon token için %1 düşüş olacak olup en az uygulanacak denklem sonucu 1 ETH = 7000 LNC olarak belirlenmiştir.

ICO Dağılımı

ICO sonucunda elde edilen gelir asagidaki sekilde kullanilacaktir.

  • Blocklancer platformunun geliştirilmesi icin – %35
  • Genel yönetim giderleri – %10
  • Pazarlama bütçesi (Platformun ve kripto paraların tahnitimi) – %40
  • Bilişim altyapısı – %3
  • Yazılım lisansları – %2

Geriye kalan %10`luk tutar işe ekip tarafından finansal bir esneklik olarak düşünülmüş olup yukarıdaki maddelere yetmeyen tutarlar ve ya onlar arasında düşünülmeyen giderler için kullanılacaktır.

Lancer Token

Myetherwallet:

Adres > 0x9EA80e204045329Ba752D03C395F82A12799f13d

Sembol > LNC

Decimal > 18

Bitcointalk Profilimiz: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1021424

Siz de bu dünya ile ilgili en güncel bilgileri edinmek için Twitter adresimizden bizi takipte kalın ve kanalımıza abone olun.

Sevgiler.

BlockchainTR ekibinden “YTB”.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir